Megcsináltuk! Jovőre is az NB I/B-ben szerepelhetünk!

A szezon legfontosabb mérkőzését nyerte meg az ÉRD női kézilabdacsapata, amely az NB I/B utolsó, 30. fordulójában 29–26-ra legyőzte a közvetlen rivális Borsod Sport Klub KKFT együttesét. A hazaiak végig vezetve szerezték meg a győzelmet, amellyel bebiztosították bennmaradásukat a másodosztályban.
Sorsdöntő meccsre készülünk

Sorsdöntő mérkőzés vár szombaton az Érd női kézilabdacsapatára az NB I/B-ben. A 2025/2026-os idény utolsó hazai bajnokiján a Borsod SK KKFT együttese érkezik az Érd Arénába, a tét pedig nem kisebb, mint a másodosztályú tagság megőrzése.
Szoros első percek és vendég előny után sima vereség a Hajdúságban

Hiába kezdtük jól a Debrecen elleni bajnoki mérkőzésünket, a hazaiak még az első félidőben fölénk nőttek, és végül nagy különbséggel nyertek.
Hétvégi rangadó: Az Érd az FTC U20-as csapatával mérkőzik meg

A Magyar Női Kézilabda bajnokság 24. fordulójában újabb fontos összecsapás vár a lányokra. Az Érd női kézilabdacsapata a Ferencvárosi Torna Club (FTC) U20-as együttesével lép pályára a hétvégén.
Nem sikerült lépést tartani az MTK-val

41–16-os vereséget szenvedett az ÉRD női kézilabdacsapata az MTK vendégeként az NB I/B-ben. Az érdi együttes már a szünetben is jelentős hátrányban volt (18–8), a második félidőben pedig tovább nőtt a különbség.
Kiütéses érdi győzelem Szigetszentmiklóson

Az Érd esélyt sem hagyott a Győrnek a női kézilabda NB I/B szombati játéknapján.
Izgalmas és változatos meccsen maradt alul az ÉRD

Rendhagyó módon, a szigetszentmiklósi SZKSK Sportcsarnokban fogadta az ÉRD a DVSC Schaeffler U20-as csapatát a női kézilabda NB I/B 14. fordulójában. Az Oláh Márk vezetőedző által irányított alakulat hátrányba került az első percekben, de hat percnyi játék után már három találattal, 5-2-re vezetett. A 21. percben ismét előnybe került a vendégcsapat (13-14), és a szünetig […]
A Debrecen ellen Szigetszentmiklóson játszunk

Nagyon készülünk a Debrecen elleni vasárnapi meccsre, fontos mérkőzés lesz.
Sokáig győzelemre álltak az érdi női kézisek Békéscsabán

Lejátszotta első bajnoki mérkőzését 2026-ban az ÉRD, a női kézilabda NB I/B-ben. A 13. fordulóban Békéscsabára utaztak Vajer Blankáék, és hiába vezettek a találkozó jelentős részében, végül pont nélkül maradtak.
Győztes búcsú az évtől, nyert az ÉRD Szegeden

Tízgólos sikert ért el idegenben az ÉRD női kézilabdacsapata az NB I/B-s bajnokság idei utolsó játéknapján. Ezzel a sikerrel megszerezte ötödik pontját az együttes, és felzárkózott az alsóház többi tagjához, a kiesés ellen vívott csatában.